Cool School - Kids Rule!!! 1.0.0 (Android)

Cool School - Kids Rule!!!

Cool School - Kids Rule!!!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cool School - Kids Rule!!! okul içerisinde farklı aktiviteler gerçekleştirebileceğiniz bir mobil oyundur

Cool School - Kids Rule!!! okula başlama çağına gelmiş çocuklar göz önünde tutularak hazırlanmış eğlenceli bir mobil okul oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanbileceğiniz bir uygulama olan Cool School - Kids Rule!!!'da oyuncular havalı öğrencilerin gittiği havalı bir okula konuk oluyorlar. Oyuncuların bu havalı okulu keşfetme imkanına eriştiği oyunda okulun içerisindeki birbirinden güzel sınıfları, hemşire odasını, okul bahçesini ve diğer ilgi çekici yerleri gezebiliyoruz. Bu sayede okulun ne olduğu hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz.

Cool School - Kids Rule!!! okul çağına gelen çocuklarınızın okul korkusunu yenmeleri amacıyla faydalanabileceğiniz bir araç olarak düşünülebilir. Oyun içerisinde birçok eğlenceli aktivite yer aldığı gibi eğlenceli bulmaca ve hafıza oyunları da okulu sevdirmek için kullanılıyor. Oyuncular hemşire odasını ziyaret ederek öğrencileri tedavi edebiliyorlar, okul bahçesini düzenleyebiliyor, kendi bitkilerini yetiştirebiliyorlar. Bunun yanında seınıfların sevimli hayvanlarını besleyebiliyorlar.

Cool School - Kids Rule!!! sahip olduğu zengin aktiviteler ile çocuğunuzun ilgisini çekebilir.

YORUMLAR