Cops and Robbers 2

Cops and Robbers 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cops and Robbers 2, soyguncu veya polis, iki taraf olabildiğiniz aksiyon yüklü bir Android oyunu.

Cops and Robbers 2, BoomBit’in aksiyon yüklü mobil oyunları arasında. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan oyunda ya soyguncu tarafını seçip polisleri atlatmaya çalışıyoruz ya da polis olup banka soyguncularını kovalıyoruz. Her iki tarafta da hareketlilik hiç bitmiyor.

Basit görselleriyle fazla yer kaplamayan aksiyon oyununda iki taraf olabiliyoruz. Polis olduğumuzda arka sokaklarda dakikalarca süren kovalamacanın ardından yakaladığımız soyguncuyu demir parmaklara tıkmamızla oyun sonlanmış oluyor. Soyguncu olmayı seçersek şehrin bilinmedik noktalarına girsek bile peşimizi bırakmayan polislere yakalanmadan olabildiğince uzun süre kaçmaya çalışıyoruz. İster polis olalım istersek te soyguncu… Yol boyunca bizi yavaşlatan çok sayıda engelle karşılaşıyoruz ve sürekli olarak koşmak durumundayız. En ufak dalgınlığımızda enseleniyoruz veya enseliyoruz.

Unutmadan, oyun gerçek zamanlı ve çok oyunculu oynamayı destekliyor. Yani sadece tek başınıza değil arkadaşlarınızla da keyif alarak oynayabileceğiniz bir yapım.

YORUMLAR