Cops N Robbers 1.4.1 (Android)

Cops N Robbers

Cops N Robbers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cops N Robbers başarılı bir online hapishaneden kaçış oyunudur

Cops N Robbers kendine has oyun yapısıyla bolca eğlence sunan bir mobil hapishaneden kaçış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Minecraft benzeri rol yapma oyunu olan Cops N Robbers'da ilginç bir oyun tecrübesi bizi bekliyor. Oyunda oyuncular kendi taraflarını seçerek oyuna başlıyorlar. 2 farklı tarafı seçebildiğimiz oyunda polisler olabiliyoruz ya da hırsızlar olabiliyoruz. Polislerin oyundaki görevi hapishanedeki mahkumlara gerekli komutları vererek onları düzene sokmak ve hapishaneden kaçmalarını engellemek. Hırsızlar ise hapishaneden kaçmak için fırsat kolluyorlar. Bunu gerçekleştirebilmek için öncelikle polislerin komutlarına uymalı ve doğru anı bulduklarında kaçış planlarını devreye sokmalılar.

Cops N Robbers online olarak diğer oyuncularla birlikte oynandığı için büyük keyif vermekte. Oyunda her elde maksimum 8 kişi oyunu oynayabiliyor. Oyuncular kendilerine verilen görevleri tamamlayabilmeleri için belli bir zaman limitine sahipler. Hırsızlar ve polisler farklı silahları kullanabiliyorlar ve kendi silahlarını yaratabiliyorlar.

Cops N Robbers oyunculara farklı haritalar sunmakta. Oyunun grafiklerinin ve seslerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR