Corgi Stampede 1.4 (Android)

Corgi Stampede

1.4
Corgi Stampede
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Corgi Stampede, onlarca köpekten oluşan bir sürüyü en uzun süre koşturmanızı amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Köpek dolaştırmak oldukça zordur. Özellikle de onlarca köpekten oluşan bir sürüyle dolaşmaya çıkmışsanız sizi kimse kurtaramaz. Çünkü bu durumda siz köpekleri değil köpekler sizi dolaştırıyor olacak.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Corgi Stampede oyunu ile birlikte köpeklerle mücadele etmeye hazır olun. Onlarca köpekten oluşan bir sürüyü kontrol etmek zorundasınız. Corgi Stampede oyununda bu köpek sürüsünü dikkatli bir şekilde ilerletmeniz gerekli. Oyunda köpekleri sahilde dolaştırıyorsunuz. Fakat sahilde bir sürü engel bulunmakta. Köpekleri dolaştırırken bu engellere takılmamaya çalışın. Her engele takıldığınızda köpek sürüsü azalıyor ve siz daha az puan kazanıyorsunuz.

Corgi Stampede oyununda köpek sürüsüyle birlikte belirli noktalardan geçerek hedefe ulaşmaya çalışmalısınız. Hedefte sizi birçok sürpriz bekliyor olacak. Fakat sizin hedefe ulaşmanız hiç kolay olmayacak. Yol üzerinde bulunan engeller köpekleri bir bir azaltıyor. Sizin hedefe ulaşmanız için en az bir köpeğe sahip olmanız lazım. Eğer elinizdeki tüm köpekleri kaçırırsanız oyuna yeniden başlamak zorunda kalabilirsiniz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiz güzel bir oyun olan Corgi Stampede'i hemen şimdi indirin ve oynamaya başlayın!

YORUMLAR