Crab War 1.1.1 (Android)

Crab War

Crab War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crab War, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde oynanabilecek aksiyon ve macera dolu bir oyundur.

Crab War, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde oynanabilen bir aksiyon-macera karışımı oyun olarak karşımıza çıkıyor. Crab War oyununda karşınıza çıkan yaratıkları ortadan kaldırmanız gerekiyor.

Dev sürüngenleri ortadan kaldırdığınız bu oyunda aksiyonun ve maceranın içerisine atılıyorsunuz. Yıllar önce yengeçlerin ve istiridyelerin istila edilmesinin intikamını almak için devasa boyutlarla sürüngenlerle mücadeleye giriyorsunuz. Devasa boyutlardaki sürüngenlere zarar vermek için yengeçleri kullanıyoruz ve oyunda ilerledikçe yengeçlerin etkileri de artıyor. Sürüngenlere en fazla zararı vermek için yengeçleri geliştiriyor ve ordumuzu büyütüyoruz. 80'den fazla farklı türde yengeçin yer aldığı oyunda sürüngenleri alt etmelisiniz. Farklı beceriler, güçler ve optimizasyonları bu oyunda kullanabilirisiniz. Tek dokunuş moduyla da akıcı bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Yengeçlerin intikamını almaya hazır olun.

Oyunun Özellikleri;

  • 80'den fazla farklı türde yengeç
  • 6 özel güç
  • 18 farklı geliştirilebilir yetenek
  • 50 eşsiz sürüngen türü
  • Efsanevi ödüller

Crab War oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR