Crasher 1.0.0.3 (Android)

Crasher

Crasher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crasher mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir MMORPG'dir

Crasher hem kolay kontollere sahip olan hem de yoğun aksiyon içeren bir mobil aksiyon RPG  oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Crasher'da oyuncular fantastik bir dünyaya konuk oluyorlar ve bu dünyanın kaderini değiştirmek için mücadele ediyorlar. Oyun başlarken oyunculardan bir kahraman sınıfı seçmeleri isteniyor. Bu kahramanların her biri kendilerine has yeteneklere ve savaş stillerine sahipler. Bu sayede oyunu farklı kahramanlarla baştan oynayabilir ve değişik bir oyun tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Crasher'da dilerseniz görevleri yaparak, zindanlara dalarak kahramanınızı geliştirebilir, güçlü silah ve zırhlar toplayabilir, seviye atlayarak yeni yetenekler öğrenebilir, dilerseniz de PvP karşılaşmalarına katılarak kahramanlarınızın gücünü diğer oyuncular karşısında test edebilirsiniz. MMORPG şeklinde tasarlanmış Crasher'da şehirlerde diğer oyuncularla etkileşime girebilmeniz de mümkün.

Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip Crasher'da hızlı ve akıcı çarpışmalar yer alıyor. Oyunun grafikleri de tatmin edici bir kaliteye sahip.