Croc's World 3 1.1 (Android)

Croc's World 3

1.1
Croc's World 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Croc's World 3 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Croc's World 3 eğer renkli ve eğlenceli bir maceraya atılmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Croc's World 3'te sevimli bir timsah ana kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Kahramanımızla birlikte atıldığımız maceramızda boşlukların üzerinden atlıyor, tehlikeli düşmanları atlatmaya çalışıyor ve zorlu engelleri aşmaya çalışıyoruz. Bu işi yaparken değerli mücevherleri de toplamayı ihmal etmiyoruz.

Croc's World 3'ün klasik bir platform oyunu olduğu söylenebilir. Croc's World 3'ün Mario oyunlarının bir kopyası olduğu söylenebilir. Değişen tek şey ana kahramanımız, düşman türleri ve görünüm. Yine Mario'daki gibi düşmanlarımıza ateş edebiliyoruz ve tuğlaları kırabiliyoruz. Bu iş için taş çuvalı ve kaskı toplamamız yeterli. Oyuunun kontrolleri de oldulça basit.

Croc's World 3'te heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları da oyuncuları bekliyor. Oyunun renkli retro tarza sahip grafikleri göze hoş görünüyor.

YORUMLAR