Cruise Kids 1.0.0 (Android)

Cruise Kids

Cruise Kids
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cruise Kids, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz enteresan bir seyahat oyunu.

Cruise Kids, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere tasarlanmış bir seyahat etme oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun, çocuklara yönelik hazırlanmış olan tasarımıyla öne çıkıyor.

Oyunda son derece lüks ve içerisinde her türlü hizmeti sunan bir yolcu gemisinin kontrolünü ele alıyoruz. Mavi denizlerde yol alırken hem mürettebatımızı iyi bir şekilde yönetmeli hem de yolcularımızın rahatına dikkat etmeliyiz. Zaman zaman dalgalanan denizde yol alan gemimizi yumuşak bir şekilde ilerletmeliyiz.

Yolculuğumuz esnasında pek çok problemle karşılaşıyoruz. Kimi zaman mürettebatımızdan yaralananlar oluyor, kimi zaman da gemi aksamı arıza veriyor. Bu problemlerin daha büyük sorunlara yol açmalarına izin vermeden çözüme ulaşmalarını sağlamak bize düşüyor. Neyse ki bu güzel ortamda sadece problemlerle boğuşmuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetlerini üst seviyede tutmak için onlara en lezzetli yiyecekleri ve içecekleri servis etmeliyiz. Herhangi bir ihtiyaçları olursa hızlı bir şekilde cevap vermeliyiz.

Çocuklara yönelik olduğunu başta da belirtmiştik. Dolayısıyla grafikler ve ses efektleri de bu kritere göre tasarlanmış. Yetişkinler için çok tatmin edici olduğunu söyleyemeyeceğiz fakat çocuklar için ideal bir vakit geçirme aracı.