Cube Knight: Battle of Camelot 1.00 (Android)

Cube Knight: Battle of Camelot

Cube Knight: Battle of Camelot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Knight: Battle of Camelot kuşbakışı kamera açısıyla oynanan bir aksiyon oyunudur

Cube Knight: Battle of Camelot oyunculara heyecan dolu anlar yaşatabilen top down shooter türünde bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Cube Knight: Battle of Camelot'ta fantastik bir maceraya atılıyoruz. Yuvarlak Masa Şovalyeleri'nin maceralarına tanık olduğumuz oyunda bu şovalyelerden birinin yerine geçiyoruz ve düşmanlarımızla savaşıyoruz. Oyunda mızrak, ok ve yay, kılıö kullanan veya büyülü güçlere sahip olan peri ve cadı gibi farklı kahramanlardan birini seçebilmekteyiz.

Cube Knight: Battle of Camelot'ta oyunu aksiyon RPG oyunlarında kullanılan izometrik kamera açısıyla oynuyoruz. Bu yukardan görünüm bize savaş alanını detaylı bir şekilde görme imkanı veriyor. Oyunda düşmanlarımız bize dalgalar halinde saldırıyorlar ve her dalga daha da güçleniyorlar. Biz dört bir yandan saldıran düşmanlarımıza karşı hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Cube Knight: Battle of Camelot, Minecraft benzeri bir görünüme sahip. Oyunda farklı oyun modları yer alıyor, bunun yanısıra oyunu internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR