Daddy Was A Thief 1.05 (Android)

Daddy Was A Thief

Daddy Was A Thief
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    674

  • Üretici

    Rebel Twins

Daddy Was A Thief, Android cihazlar için geliştirilmiş başarılı bir kaçma oyunudur.

Daddy Was A Thief, adlı Android oyunu işinden kovulan ve elinde başka bir çare olmadığı için kendi çalıştığı bankayı soymaya çalışan kahramanımıza polisten kaçması için yardımcı olmaya çalışacağımız başarılı bir kaçma oyunudur.

Kaliteli grafikleri ve sürükleyici oyun yapısıyla dikkatleri üzerine çeken bir oyun olan Daddy Was A Thief'i oynarken çok keyifli dakikalar geçireceksiniz ve oyunu elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

Ailesine işten atıldığını nasıl anlatacağını düşünürken, kahramanımızın aklına çalıştığı bankayı soyma fikri gelir ve işe koyulur. Gelin görün ki daha ilk soygunda başarısız olur ve peşine polisler takılır.

İşte bizim maceramızda bu noktada başlıyor. Kahramanımızın polisten kaçmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz ve binanın üst katlarından aşağı doğru yavaş yavaş iniyoruz. Karşımıza çıkan tehlikeler olacağı gibi alt katlara çok daha hızlı inmemize yardımcı olacak araç gereçte katlar arasında bulunmakta.

Oyun içerisinde topladığımız altınlarla karakterimizi geliştirerek, oyundan alacağımız keyfi ve eğlenceyi katlamak tamamen bizim elimizde.

Son zamanlarda oynadığım en keyifli ve eğlenceli kaçma oyunlarından birisi olan Daddy Was A a Thief'i mutlaka oynamanızı öneririm.

YORUMLAR