Dark Lands 1.0.1 (Android)
Dark Lands
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    327

  • Üretici

    Bulkypix

Karanlık bir atmosferde slahlarınızla rakiplerinizi alt ettiğiniz bu oyunda platform unsurları da bir o kadar heyecan dolu. Windows Phone fenomeni Dark Lands, iOS'tan sonra şimdi de Android'de.

Windows Phone kullanıcılarına çıktığında ücretsiz olan Dark Lands, kısa bir süre içinde popüler olup paralı bir oyuna dönüştü. Hemen ardından iOS kullanıcılarına da sunulan bu oyun sonunda Android kullanıcılarına da ulaştı. Üstelik büyük bir sürpriz yapan üreticiler, sadece Android kullanıcılarına özel Dark Lands'i ücretsiz dağıtma kararı verdiler.

Aksiyonun soluksuz yaşandığı Dark Lands platform ve savaş dinamiklerini güzel harmanlıyor. Fantastik korku unsurlarına bolca rastlanan bu oyunda durmaksızın koşarken sadece rakipleri kılıçtan geçirmekten ziyade, bastığınız yere de dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü etraf tuzaklarla dolu. Karşınıza gelen düşmanlar arasında Goblinler, Orklar, İskeletler, Troller ve Ogreler var ve niyetleri kötü. Bölüm sonlarında ise durum daha da vahim oluyor ve Minotorlarla kapışmanız gerekiyor.

Edindiğiniz zırh ve silahlar bir sonraki bölümler için hayatta kalmanız için oldukça önemli. Grafiklerinde siyah tonları ön planda tutan Dark Lands, görsel olarak mark of the Ninja'yı andırıyor.

YORUMLAR