Dark Slash: Hero

Dark Slash: Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dark Slash: Hero, Android cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir savaş oyunu.

Dark Slash: Hero, temasıyla beğeni toplayan, aksiyon odaklı bir mobil oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda kılıç ustasının kontrolünü ele alıyor ve saldırıda bulunan düşmanları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

Oyunun en dikkat çekici noktaları arasında upgrade sistemi, farklı haritalar, farklı düşmanlar ve yeni kahramanların açılabiliyor olması bulunuyor. Bunların her biri toplanınca ortaya oyunculara daima farklı deneyimler yaşatan, özgün bir oyun çıkıyor.

Dark Slash: Hero'da karşımıza çıkan grafikler etkileyici tasarımlara sahipler. Retro atmosferiyle öne çıkan bu oyunda kullanılan efektler ve animasyonlar beklentileri karşılayacak seviyede.

Oyunda son derece basit kontrollere yer verilmiş. Parmağımızı ekranda sürükleyerek yapacağımız hamleler ile saldırılar gerçekleştirebiliyoruz. Yapacağımız kombolarla düşmanlara daha fazla hasar verebiliyoruz.

Başarılı bir çizgide ilerleyen Dark Slash: Hero, aksiyon odaklı oyunlar oynamaktan keyifa alanların denemesi gereken bir seçenek

YORUMLAR