Dark Slash

Dark Slash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dark Slash basit bir mantığa sahip olmasına rağmen oldukça eğlenceli olan bir mobil oyundur

Dark Slash eğer ünlü meyve kesme oyunu Fruit Ninja benzeri mobil oyunlardan hoşlanıyorsanız beğenebileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Dark Slash'da karanlığa karşı tek başına meydan okuyan bnir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımızın yaşadığı dünyada karanlık güçler yüzyıllar boyunca pusuda bekleyerek dünyayı ele geçirmek için fırsat kollamışlardır. Sonunda kendilerini açığa çıkarmışlardır ve dünyanın her yeri iblisler tarafından saldırıya uğramıştır. Bu saldırıya karşı bize düşen görev ise samuray kılıcımızla iblislere meydan okumak ve dünyayı kurtarmaktır.

Dark Slash'da iblislerle savaşmak için parmağımızla ekranda beliren iblislere doğru çizgiler çekerek onları kesiyoruz ve böylece yok ediyoruz. Fakat iblisler sabit değiller. İblisler hareket ederken onları doğru zamanlamayla yakalamamız gerekiyor. Ayrıca iblisler de size saldırabiliyor; kimi iblisler kılıçlarıyla saldırırken kimileri büyüleri, ok ve yayları ile uzak mesafeden saldırıyorlar. Bu nedenle sürekli hareket etmemiz ve iblisler canlarımızı tüketmeden onları avlamamız gerekiyor.

Dark Slash eski Commdore veya Atari oyunlarına benzeyen retro tarzda grafiklere sahip. Oyuna özel bir stil kazandıran grafikler yine retro tarzda ses efektleriyle buluşuyor ve oyunculara eğlenceli bir oyun sunuluyor.

YORUMLAR