Dasher Messenger

Dasher Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dasher Messenger sayesinde sosyal çevremizle mesajlaşabilir, onlara GIF'ler, videolar gönderebilir ve aramızda kesintisiz bir iletişim ağı kurabiliriz.

Dasher Messenger, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir mesajlaşma uygulaması olarak dikkat çekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde arkadaşlarımızla ve yakınlarımızla mesajlaşabiliyoruz. Üstelik uygulamanın sunduğu mesajlaşma deneyimi alıştığımız formattan biraz daha farklı bir şekilde gerçekleşiyor.

Uygulamayı rakiplerinden ayıran en önemli özellik, metin mesajlarının yanı sıra karşımızdakine GIF görüntüler gönderebilmemize de olanak sağlaması. Sohbet esnasında GIF butonuna basarak konuya en uygun görüntüyü seçip gönderebiliyoruz. Buna ek olarak YouTube videolarını da sohbet akışında paylaşabiliyoruz.

Dasher Messenger ile bireysel görüşmeler yapabileceğimiz gibi grup sohbetleri açarak aynı anda birçok kişiyle de iletişim kurabiliriz. Bu sayede, özellikle bir organizasyon yapılacaksa, katılımcılar aynı ortamda buluşarak fikirlerini beyan edebiliyorlar.

Dasher Messenger'ın en hoşumuza giden yanlarından birisi de mesaj silebilme özelliği. Atılan herhangi bir mesajdan pişman olursak onu anında silebiliyoruz. Elbette ki bunu karşı taraf görmeden önce yapmak gerekiyor.

Dasher Messenger, sosyal çevresi ve akrabalarıyla haberleşmek için pratik ve işlevsel bir uygulama arayanların denemesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR