Date Me 1.1 (Android)

Date Me

1.1
Date Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Date me uygulamasını kullanarak yeni insanlarla tanışıp sohbet edebiliyoruz.

Date Me, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir arkadaşlık uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde yeni kişilerle tanışabilir ve keyifli sohbetler yapabiliriz.

Uygulamanın an itibariyle 20 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Genel bir değerlendirme yapacak olursak bu rakam bir hayli yüksek. Mutlaka hayat görüşünüze uygun ve muhabbeti keyif veren kişiler bulacağınıza inanıyorum. Materyal tasarımıyla ön plana çıkan Date Me'de herkes tarafından kolaylıkla anlaşılabilecek bir arayüze yer verilmiş. Daha önce herhangi bir arkadaşlık uygulaması kullanmamış olsanız dahi Date Me'yi rahalıkla kullanabilirsiniz.

Date Me'yi kullanabilmek için tahmin ettiğiniz gibi profil oluşturmamız gerekiyor. Üyelik için iki alternatif bulunuyor. Ya Google+ hesabımızla ya da Facebook hesabımızla giriş yapmakta özgürüz.

Uygulamaya girdiğimizde karşımıza üyelerin bulunduğu bir arayüz çıkıyor. Bu bölümden istediğimiz kullanıcıyla iletişime geçebiliyoruz.

Genel olarak tatmin edici bir kullanım deneyimi sunan Date Me, yeni insanlar tanımak ve onlarla sohbet etmek isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR