Dead in the Box 1.0.0 (Android)

Dead in the Box

Dead in the Box
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead in the Box mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Dead in the Box heyecanlı bir FPS oyunu oynamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir zombi oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dead in the Box'ta zombiler tarafından istila edilmiş bir şehre konuk oluyoruz. Oyunda kontrol ettiğimiz kahraman ise bu şehri zombilerden arındırmak üzere görevlendirilmiş üstüne yeteneklere sahip bir asker. Bize verilen göreve bağlı olarak şehrin her noktasını gezmemiz ve tek bir zombi kalmayana kadar sokakları temizlememiz gerekiyor. Düşman konusunda sıkıntı çekmediğimiz oyunda her an her yerden zombi çıkabiliyor; bu nedenle sürekli tetikte olmamız gerekiyor.

Dead in the Box'da oyuncular farklı ateşli silahların yanısıra kılıçlar, baltalar gibi yakın mesafede etkili silahları da kullanabiliyorlar. Makinalı tüfekler, pompalı tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, roket atarlar kullanabileceğimiz ateşli silahlar arasında. Dead in the Box'da oyuncular sabit durmak yerine serbestçe hareket edebiliyorlar, bu da oyunu sıkıcı olmaktan kurtarıyor. Oyun içindeki farklı yeteneklere sahip zombi türleri de oyuna heyecan katıyor.

Dead in the Box'un görünümü tıpkı Minecraft gibi. Akıcı ve hızlı bir şekilde oynanan oyun sahip olduğu yüksek aksiyon dozuyla kolayca beğeninizi kazancaktır.

YORUMLAR