DEAD LOOP -Zombies-

DEAD LOOP -Zombies-
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DEAD LOOP -Zombies- FPS türünde bir mobil aksiyon oyunudur

DEAD LOOP -Zombies- yüzlerce zombinin arasına dalarak kurtuluş yolu aradığınız bir mobil FPS oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan DEAD LOOP -Zombies-'de zombiler tarafından istila edilmiş bir dünyaya konuk oluyoruz. Zombi hikayesine sahip oyunlar özellikle Walking Dead gibi televizyon yapımlarının ardından oldukça popüler olmaya başladı. DEAD LOOP -Zombies- de bu modaya uyum sağlıyor ve bizi kaosun hakim olduğu bir çevreye davet ediyor. Bu dünyada her adımımızda tehlike altındayız; çünkü zombiler köşebaşında aç bir şekilde bizleri bekliyor. Hayatta kalmak için yapmamız gereken ise silahlarımız yardımıyla zombiler bizi ısırmadan onları yok etmek.

DEAD LOOP -Zombies-'de kahramanımızı birinci şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz ve silahlarımızla zombilere doğru bir şekilde nişan almaya çalışıyoruz. En etkili vuruş şekli ise zombilere kafalarından ateş etmek. Oyunda 2 farklı silahı kullanabiliyoruz ve bize 3 bölüm sunuluyor. Bu bölümlerin ilki açık olarak gelirken diğer ikisini oyun içinde kazanabileceğimiz para ile açabiliyoruz.

DEAD LOOP -Zombies-'de bize sadece 2 silah verilse de bu silahları geliştirmemiz için 20 seviye yükseltme seçeneği sunuluyor. Böylece silahlarımız daha güçlü hale geliyor ve zombileri daha kısa süre içerisinde vurabiliyoruz.

DEAD LOOP -Zombies- zombi oyunlarını seviyorsanız denemeye değer bir oyun.

YORUMLAR