Dead on Delivery 1.10 (Android)

Dead on Delivery

Dead on Delivery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead on Delivery oyununda zombilere yakalanmadan pizzaları dağıtmalısınız.

Dead on Delivery, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Oyun “pizzayı zamanında teslim et, bahşişi al” temeline dayansa da işiniz bir hayli zor. Pizzaları dağıtırken her an bir zombi ordusu ile karşılaşabilirsiniz.

Dead on Delivery oyununda bir zombi olmaktan son anda kurtulan bir kesime pizza dağıtıyor, diğer yandan zombileri insanların elinden alarak dönüşmelerini engelliyoruz. Zamanında teslim ettiğimiz her sipariş, kurtardığımız her insan para olarak geri dönüyor. Sanal paramızı kullanarak oyun içerisinde işimize yarayacak çeşitli öğelerin kilidini açabiliyoruz. Daha uzun mesafe hızlı gidebilme, daha güçlü koruma kalkanı, tabanca ve pizza bombası bölüm geçtikçe açılanlar arasında.

Tepeden görünüm sunan kamera açısı ile oynadığımız oyunda pizza dağıtıcısı durmadan yürüyor; biz sadece yönlendiriyoruz. Yönlendirmeden bahsetmişken, pizza siparişi bekleyen kişilerin ve çıkış yolunun nerede olduğu yanıp sönen simge ile bildiriliyor. Böylelikle yönünüzü kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Ancak kontrollerin basit oluşu oyunun da basit olduğu anlamına gelmiyor. İlerledikçe karşınıza çıkan zombilerin sayısı artıyor, adeta kaçacak delik arar hale geliyorsunuz.

Dead on Delivery, zombi oyunlarından hoşlananlar için harika bir yapım.

YORUMLAR