Dead Paradise: The Road Warrior 1.3.0 (Android)

Dead Paradise: The Road Warrior

Dead Paradise: The Road Warrior
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aksiyon dolu anlar bizleri bekliyor.

Smokoko Games tarafından geliştirilen Dead Paradise: The Road Warrior ücretsiz bir mobil aksiyon oyunu olarak karşımıza çıktı.

Muhteşem grafiklere ve eşsiz içeriklere sahip olan yapım da hiç görmediğimiz araç modelleri yer alıyor. Dead Race tarzında bir oyun olarak karşımıza çıkan yapımda araçlara farklı silah modelleri ve farklı türde nesneler ile donatacak aksiyon dolu mücadelelere katılacağız.

Geniş ve zengin bir aksiyon dünyasına sahip olan oyunda 90’dan fazla farklı seviye yer alacak. Buna ek olarak benzersiz haritalar ile oyuncular çok sayıda farklı mekanda savaşlara katılabilecekler. 15 eşsiz düşman türüne sahip olan oyunda 10 farklı ölüm arabası da yer alacak. Oyuncular araçlarını yükseltebilecek ve daha hızlı bir hale getirebilecekler.

Mobil platformda 1 milyonun üzerinde indirilen Dead Paradise: The Road Warrior sunduğu fantastik yapısı ile oyunculara doyurucu bir aksiyon deneyimi yaşatıyor. Mobil alanda ücretsiz olarak adından söz ettiren mobil aksiyon oyunu şu sıralar ilgiyle de oynanmaya devam ediyor. Oyunda en iyi katşl şöför olabilmek için mücadele edecek ve rakiplerimizi öldüreceğiz.

YORUMLAR