Defender III 2.5.0 (Android)

Defender III

Defender III
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fantastik savaş dünyasına rekabete doyacaksınız.

Canavarlarla dolu bir dünyada savaşmaya hazır olun. Sürükleyici yapısı ile dünyanın dört bir yanından oyuncuları gerçek bir savaş ortamında buluşturan Defender III, mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulmuştur.

Çarpıcı grafikleri ve sürükleyici atmosferi ile dikkatleri üzerine çeken yapım, yayınlandığı günden bu yana oldukça yoğun bir ilgi ile oynanmaktadır. Görsel efektlerin oldukça sağlam kullanıldığı oyunda, fantastik yaratıklar ve fantastik efektler bulunmaktadır. 500’den fazla ve farklı seviyenin yer aldığı oyunda, 4 farklı element vardır. Bu elementler de rüzgar, su, toprak ve ateştir. Muhteşem oyun sahneleri ile oyuncuların beğenisini kazanan yapım, inceleme puanıyla 5 üzerinden 4.4 almıştır.

Birbirinden farklı yaratıkların yer aldığı oyunda çok sayıda yetenek kartı da bulunmaktadır. Oyuncular bu kartlar ile yaratıklarına yeni özellikler kazandırabilir ve daha etkili bir hale getirebilirler. Hızlı ve tempolu savaşlar yapacağımız oyunda toplu bir şekilde saldıracak ve düşman birliklerini etkisiz hale getirmek için ter dökeceğiz. Buna ek olarak oyunda kule savunma görevleri de yaparak düşmanları etkisiz hale getireceğiz.
 

YORUMLAR