Defense 39 1.0.1 (Android)

Defense 39

Defense 39
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Defense 39 bolca heyecan sunan bir aksiyon-strateji oyunudur

Defense 39, kule savunma oyunu ve aksiyon oyunu gibi farklı oyun türlerini birleştiren oldukça eğlenceli bir mobil strateji oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Defense 39'da 2. Dünya Savaşı'nda geçen bir hikayeye tanık oluyoruz. Bu savaşın başlarında 1 Eylül 1939'da Nazi Almanyası Polonya topraklarını işgal etmek için harekete geçmiştir. Alman ordusu her anlamda Polonya birliklerinden üstündür. Fakat Alman ordusu bu askeri üstünlüğünün rehavetine kapılmaması gerektiğini yakın zamanda acı bir şekilde öğrenecektir. Biz oyunda Alman ordusuna tokat atan Polonya birliklerini yönetiyoruz ve tarihi yeniden yazıyoruz.

Defense 39'da birliklerimiz siperlerin arkasında mevzileniyor ve üzerimize akın akın saldıran Alman askerlerine karşı savaş veriyorlar. Oyunda ekranda aynı anda yüzlerce düşman birimi görebilmekteyiz. Temel amacımız üzerimize durmaksızın saldıran düşman birlikleri karşısında hayatta kalmak ve zafere erişerek bölümü geçmek. Defense 39'da üzerimize standart piyadelerin yanında tanklar, jipler, kamyonlar ve daha birçok farklı düşman birliği de saldırıyor. Biz hızlı ve doğru bir stratejiyle karar vermeli ve hayatta kalmalıyız.

Defense 39 oldukça eğlenceli oyun yapısı ve sunduğu farklı deneyimle beğeni kazanmakta.

YORUMLAR