Defense of Roman Britain TD 1.16 (Android)

Defense of Roman Britain TD

Defense of Roman Britain TD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Defense of Roman Britain TD, Roma'lıların Britanya adasına yaptığı saldırılara karşı koymaya çalıştığımız bir kule savunma oyunudur.

Defense of Roman Britain TD, Android telefon ve tabletler üzerinde oynanabilen bir kule savunma oyunudur. 

Roma'lıların adaya ayak basmasının üzerinden sadece 10 yıl geçmişken başlayan oyunumuzda, Kelt'ler ve Brit'ler bir araya gelerek Roma'lıların akınlarına karşı durmaya çalışıyorlar ve biz de oyuncular olarak bu iki milletin savunmalarının düzenlenmesinde yardımcı oluyoruz. Tarihsel bir arka planla işleyen ve kullanılan silahlarla yerleri de buna göre belirleyen oyun, böylece sizleri küçük bir Britanya yolcuğuna da çıkarmış olacak. 

60'tan fazla bölüm ve düzenli olmasa da bir şekilde sizlere anlatılan hikayesiyle kule savunma oyunları arasında farklı bir noktaya yerleşmeyi başaran Defense of Roman Britain TD, Steam'de yayınlanan sürümüne benzer özellikle birlikte tam bir eğlenceye dönüşüyor ve sizlere keyifli saatler vaat ediyor. Kule savunma oyunlarının çoğu mekaniğini barındıran ve bu sebeple sizlere çok yabancı gelmeyecek oyuna dair daha ayıntılı bilgileri ise hemen aşağıdaki videodan alabilirsiniz. 

YORUMLAR