Delivery Boy Adventure

Delivery Boy Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Delivery Boy Adventure platform türü oyunlar oynamaktan keyif alan oyuncuların denemesi gereken alternatiflerden bir tanesi.

Delivery Boy Adventure platform türü oyunlardan hoşlanan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Hem tablet hem de akıllı telefonlarımı üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyun özellikle retro yapısıyla dikkat çekiyor. İlhamını Super Mario’dan alsa da Delivery Boy Adventure’a taklit yaftası yapıştırmak doğru olmaz.

Oyunda müşterisine pizza yetiştirmeye çalışan bir karakteri kontrol ediyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi oyunun asıl zorluğu da burada başlıyor. Tehlikelerle dolu platformlar üzerinde ilerlemeye ve siparişi vaktinde ulaştırmaya çalışıyoruz.
Ekranın sağında bulunan butonları kullanarak karakterimizi zıplatabiliyor soldaki butonları kullanarak ise sağa ve sola gitme hareketlerini yönetebiliyoruz. Kontrollerin sorunsuz bir şekilde işliyor olması en çok hoşumuza giden detaylar arasında. En nihayetinde bu oyunda başarılı olabilmek için bazen kritik hamleler yapmak gerekiyor. Kontrollere bağlı sıkıntı yaşamak bu noktada başa gelebilecek en kötü şeyler arasında.

Grafik olarak retro bir hava sunan oyunda ses efektleri de genel atmosferle uyum içerisinde ilerliyor. 10 farklı bölüm sunan oyunu genel olarak keyifle oynadık. Eğer siz de platform türü oyunlardan keyif alıyorsanız Delivery Boy Adventure’ı denemenizi öneriyorum.