Demokrasi Günü Bilgi Yarışması 1.1 (Android)

Demokrasi Günü Bilgi Yarışması

1.1
Demokrasi Günü Bilgi Yarışması
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Demokrasi Günü Bilgi Yarışması, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir bilgi yarışmasıdır.

Demokrasi Günü Bilgi Yarışması, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir bilgi yarışı oyunu olarak dikkat çekiyor. 15 Temmuz darbe gecesini konu alan oyun ile bilgilerinizi test edebiliyorsunuz.

Ülkemizin birlik ve beraberlik içerisinde olduğu 15 Temmuz gecesini tüm ayrıntılarıyla işleyen Demokrasi Günü, olayların başlangıcından bitişine kadar yaşanan tüm süreci ele alarak resmi kaynaklarca onaylanmış soruları kullanıcılarına yöneltiyor. Bildiklerinizi sınamak ve yeni şeyler öğrenmek için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Hain darbe planlarının nasıl yürüdüğünü, verdiğimiz şehitler ve ülkemizin uğradığı zarar gibi konularda sorular soran uygulama aynı zamanda basit arayüzü ve kolay kullanışı ile karşımıza çıkıyor. Oynaması son derece basit olan oyunda soruları bilerek seviye atlıyor ve puanlarınızı yükseltiyorsunuz. Oyunda 6 farklı seviye ve 120 farklı soru yer alıyor.

Demokrasi Günü Bilgi Yarışması oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.