Desert Battleground 1.0 (Android)

Desert Battleground

1.0
Desert Battleground
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hayatta kalmak için savaşacağız.

Mobil platformda oyunculara battle royale modunu sunan Desert Battleground ücretsiz bir aksiyon oyunudur.

Naxeex Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan Desert Battleground bizleri aksiyon dolu bir atmosfere götürüyor. Oyuncular diğer hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da paraşüt ile harita üzerine iniş yapıyor, araç sürebiliyor, farklı silahlar ile aksiyon dolu anlar yaşayabiliyorlar. Rengarenk içeriklere sahip olan mobil aksiyon oyununda geniş bir harita karşımıza çıkıyor.

Oyuncular bu harita üzerinde farklı araç modellerini kullanabiliyor ve kilometrelerce mesafe alabiliyorlar. Gerçekçi çöl ortamı ile oyuncular zor koşullarda silah bulabilecek ve hayatta kalabilmek için mücadele edecekler. Daha hızlı hareket eden oyuncular avantajlı olacaklar.

Tehlikeli ve zor koşullara sahip bir oyun olan Desert Battleground, Google Play’de 4.2 gibi bir inceleme skor puanına sahip. 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan başarılı yapım yaklaşık 1 yıldır güncelleme almıyor. Oyun offline olarak oynanabiliyor. Dileyen oyuncular internet bağlantısına gerek duymadan oyununun tadını çıkarabilirler.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR