DEUL 0.7 (Android)

DEUL

0.7
DEUL
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DEUL ilginç ve eğlenceli bir düello oyunudur

DEUL yaratıcı bir yapıya sahip olan ve heyecan dolu bir oynanış sunan bir mobil düello oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan DEUL'da oyuncuları keyifli ve bir o kadar da komik bir düello macerası bekliyor. Oyunda kahramanımızla Çin, İngiltere, Brezilya ve Rusya gibi farklı mekanları ziyaret ediyoruz ve farklı düşmanların karşısına çıkarak en hızlı silahşör olduğumuzu kanıtlamaya çalışıyoruz. Oyun başlarda bir hayli kolayken birkaç düşmanı geçtikten sonra zorlaşmaya ve reflekslerinizi zorlamaya başlıyor.

DEUL'de temel amacımız rakibimiz bize silahını doğrultmadan önce silahımızı çekmek ve onu vurmak. Radgoll tabanlı fizik sistemine sahip olan oyunda rakiplerimizin uzuvlarının havada uçuştuğuna, vurulan trakiplerimizin taklalar attığına tanık olabiliyor, kahramanlarımızın silahlarını düşürerek onları etkisiz hale getirebiliyoruz. Oyunda oldukça ilginç ve komik sahneler karşımıza çıkabilmekte.

DEUL'da düelloları kazandıkça yeni ekipmanların ve kostümlerin kilidini açabiliyoruz. Ayrıca bonus bölümlerde çeşitli mücadelelerde bizi bekliyor.

YORUMLAR