Dino Bunker Defense

Dino Bunker Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dino Bunker Defense üzerinde biraz daha çalışılması gereken bir kule savunma oyunu fakat bu haliyle de eğlenceli vakit geçirtmesini biliyor.

Dino Bunker Defense klasik kule savunma oyunları çizgisinden ilerleyen ücretsiz bir oyun. Bizi dinozorlar dönemine götüren oyundaki nihai amacımız akın akın gelen dinozor sürülerine geçit vermemek.

Bu amaca hizmet edebilmek için emrimizde güçlü silahlarla donatılmış bir cephe var. Tel örgülerle ve makineli silahlarla donattığımız bu cephede dinozorları engellemeye çalışıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi oyun ilk başlarda oldukça kolay ve git gide zorlaşıyor.

Zorlaşan oyun yapısına paralel olarak açılan silahlar da çoğalıyor ve daha fazla seçenek bizleri bekliyor. Bölümleri geçtikçe kazandığımız paraların oranı da artıyor. Bu paraları silahlarımızı güçlendirmek ve yeni şeyler satın almak için kullanabiliyoruz.

Ne yazık ki Dino Bunker Defense'te her şey mükemmel ilerlemiyor. Öncelikle grafik kalitesi ortalama olsa da biraz daha iyi olması gerekirdi. Artık mobil oyunlar bile her ne kadar PC ve konsol kalitesinde olmasa da üstün grafikler sunabiliyor. Fakat yine de kule savunma türündeki oyunlardan hoşlanan oyunseverlerin denemek isteyebileceği türden bir oyun olark öne çıkıyor. Beklentileriniz fazla değilse Dino Bunker Defense'ten memnun kalacağınızı düşünüyorum.