Dino Escape - Jurassic Hunter

Dino Escape - Jurassic Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dino Escape - Jurassic Hunter dinazorları avladığınız bir aksiyon oyunudur

Dino Escape - Jurassic Hunter eğlenceli ve heyecan dolu bir oynanış yapısına sahip olan bir mobil dinazor avlama oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dinazor oyunu olan Dino Escape - Jurassic Hunter'da Governator adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. 80'li ve 90'lı yıllardaki savaş filmlerinden fırlamış bir kahraman olan Governator deneyimli bir komandodur. Governator birgün helikopteri ile okyanus üzerinde yol alırken helikopteri düşer ve kendini bir adada tek başına kalmış şekilde bulur. Hayatta kalmak için gerekli ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla etrafı keşfe çıkan komandomuz bu adanın aç dinazorlarla dolu olduğunu görür ve işler onun i,çin daha da zorlaşır. Oyunda Governator'a yardımcı olarak dinazorlardan kurtulmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Dino Escape - Jurassic Hunter her anı aksiyon dolu olan bir mobil oyun. Kahramanımız olan Governator'u kuşbakışı görüş açısıyla yönetiyoruz ve dört bir yanımızı saran dinazorlara yakalanmamaya çalışıyoruz. Governator birçok farklı silahı kullanabilmekte. Ayrıca savaş alanında silahlar ve iyileştirici ilaçlar yaratabilmemiz de mümkün. Oyunda dalga dalga üzerimize saldıran dinazorların yanında T-rex gibi dev bölüm sonu canavarlarıyla da karşılaşmaktayız.

Dino Escape - Jurassic Hunter'ın grafiklerinin orta kalitede olduğu söylenebilir. Oyun akıcı bir şekilde çalışabilmekte ve bu sayede oynanış daha canlı olmakta.