Diyetmatik

Diyetmatik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sağlık beslenme programı alarak ve spor egzersizlerini uygulayarak düzenli kilo verebilirsiniz.

Gün içerisinde tükettiğiniz gıdaların kalori değerlerini öğrenebileceğiniz ve hesap tutabileceğiniz Diyetmatik uygulaması sayesinde artık beslenmenize daha çok dikkat edeceksiniz.

Günlük tükettiğimiz gıdaların kalori değerlerini bilmediğimizden ve ne yediğimizin çoğu zaman farkında olmadığımızdan, düzensiz beslenme alışkanlığına sahip olabiliyoruz. “Çok yemiyorum aslında” dediğimiz zaman bile yediklerimizin kalori hesabını yaptığımızda, aslında ne kadar çok yediğimizin farkına varabiliriz. Yoğun bir tempoyla çalışıyorsanız ve spor salonlarına gitmeye vaktiniz olmuyorsa, Diyetmatik uygulamasını kullanarak sağlıklı beslenme alışkanlığı edinebilirsiniz. Günlük tükettiğiniz gıdaları uygulamadan listeye ekleyerek, ne kadar kalori tükettiğinizi öğrenebilir, çeşitli egzersizleri uygulayabilirsiniz. Sağlıklı beslenmeye yönelten ve hatta sağlıklı yemek tarifleri sunan Diyetmatik uygulamasındaki önerileri dikkate aldığınızda ne kadar kolay kilo verdiğinize siz bile şaşıracaksınız.

Düzenli beslenmenin yanında egzersiz yapmak da büyük önem taşıyor elbette. Bunun için, uygulamada yer alan Egzersizler bölümündeki hareketleri evinizde uygulayabilirsiniz. Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Diyetmatik uygulaması tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.