Doba Chaser 1.0.0 (Android)

Doba Chaser

Doba Chaser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için hazırlanmış olan bağımsız ve ücretsiz bir platform oyunu olan Doba Chaser sizi retro oyun dünyasına doğru bir yolculuğa çıkartacak.

Palo Blanco Games tarafından hazırlanmış bağımsız bir platform oyunu olan Doba Chaser, 20 yıl öncesinden gelen platform oyunların sevilen özelliklerini klasik grafikleriyle birlikte mobil cihazlarınıza ulaştırmayı başarıyor. İlk planda sadece Android cihazlarına ulaşan bu oyun dokunmatik ekran üzerinde fazla zorlanmadan oynayabileceğiniz parkurlarla dolu. Özellikle ruhu eskilerde kalmış oyunseverler varsa, onların hoşuna gidecek olan bu oyun ile klasik günleri mobil cihazlarınızda yaşayabilirsiniz.

Super Mario benzeri kontrollerle zıplayarak blok parçaladığınız bu oyunda bölüm tasarımları mobil platformu kullananları göz önünde bulundurarak aşırı zor bir şekilde tasarlanmamış. Bu nedenle eğlenirken keyifli bir oyun sezonu yaşamanız da mümkün olacak. Genelde Orange Pixel gibi yapımcılar tarafından hazırlanan oyunlara bağımsız kanattan da içerik gelmesi bir platform oyunsever olarak beni de ziyadesiyle mutlu ediyor. Oyun içi görüntüleri için aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için tasarlanmış bir platform oyunu olan Doba Chaser tamamen ücretsiz olduğu gibi oyun içersinde uygulama içi satın alma seçenekleri de bulunmuyor. Bunun anlamı sıkça karşınıza çıkacak olan reklamlardır ama bağımsız bir geliştirici için buna bir gözünüzü yumum oyun dünyasının şevk kazanmasını sağlayabilirsiniz.