Dodge White 1.0 (Android)

Dodge White

1.0
Dodge White
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dodge White Andorid işletim sistemli mobil cihazlarda çalışan beceri ve aksiyon unsurları barındıran bir mobil oyundur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Dodge White bir hayli beceri gerektiren göreceli zor bir aksiyon oyunudur.

El becerisi ve zamanlamanın son derece önem arz ettiği Dodge White mobil oyununda genel itibarıyla zıplama mekaniğini kullanıyoruz. Oyunda yönlendirdiğimiz karakterler toplar olacak. Bölümlerde ilerledikçe biriktirilen puanlarla yeni karakterler de edinebilirsiniz. Oyunda amaç yukarı yönlü bir ilerleme kaydetmek. Zıplayarak karakterimizi istediğimiz noktada tutarken, zıplama ritmini artırdıkça daha yükseğe gidiyoruz. Ancak tırmanışınızı sürdürürken beyaz renkli engellere takılmamanız gerekiyor. Ne kadar çok engelin üstesinden gelebilirseniz skorunuz da o kadar yüksek olur.

Oyunda kontroller oldukça basit. Ekrana dokunarak zıplama işlemini gerçekleştirirken, ritmi oyunun gidişatına göre ayarlamalısınız. Ayrıca ekrana sürekli basılı tuttuğunuzda topunuza uzun bir sıçarama yaptırabilirsiniz. Heyecan dolu Dodge White mobil oyunu Google Play Store’da ücretsiz olarak indirilebilir.

YORUMLAR