Don't Be Squared

Don't Be Squared
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Be Squared, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir platform oyunudur.

Don't Be Squared, harika dinamiklere sahip bir platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden oynayabileceğiniz oyunda, kendi yolunuzu çizerek ilerliyorsunuz ve karşınıza çıkan engelleri aşmaya çalışıyorsunuz. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği bu oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

Platform oyunlarının tadını bir kez alırsanız, hiç bitmeyecek bir fanatikliğin içine giriyorsunuz. Eski oyunları çağrıştırdığından olsa gerek her zaman sempatik tarafı olan bu kategorideki oyunlar, boş vakitlerimizi değerlendirirken çok eğlenmemizi sağlıyor. Bunun yanına bir de çağa uygun güzel grafikler eklenince tadından yenmiyor. 

Don't Be Squared oyunu da keyifli bir platform oyunu ve kendi yolunuzu ellerinizle çizerek ilerliyorsunuz. Adrenalin dolu bu oyunda bulut şeklinde çizdiğiniz yollar sizin altın yakalamanıza ve düşmanlarınızdan kaçmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca silahlarınızı ve onların yükseltmelerini yapma imkanına da sahipsiniz. En yüksek puanı almaya çalıştığınız bu oyunda çok eğleneceğinizi şimdiden söyleyebilirim. 

Kısa sürede oyun dinamiklerine alışacağınız Don't Be Squared oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.