Don’t Eat Soap 1.1.19 (Android)

Don’t Eat Soap

Don’t Eat Soap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Atari salonlarında Bubble Bobble oynamaya doyamadıysanız bu oyun sizin çok hoşunuza gidecektir.

Arcade salonlarından Bubble Bobble ismini duymamış olanlara sunulmuş ikinci bir şans olarak nitelendirebileceğimiz Don't Eat Soap son derece basit ama bir o kadar da eğlenceli bir oyunu mobil cihazlara getiriyor. Hamster Republic isimli bağımsız oyun geliştiricilerinin eseri olan bu oyunda sabun yutmuş olan bir köpeğin ağzından çıkan köpüklerle oyun haritasını istila eden rakipleri alt etmesini oynayacaksınız. Kulağa ilk bakışta tuhaf gelse de oynanış son derece zevkli.

Oyunda öncelikle eğlenceli amaçlı olsa da eğitici bir mesajmış gibi başlayan bir intro var. Sabunların faydalarından bahsederken sabunu asla ağzınıza götürmemenizi öneren oyunda köpeğin sabuna mani olmasını sağlayabilirsiniz, ancak bir noktadan sonra her şeyi serbest bıraktığınızda köpek sabun kalıbını yutuyor ve yukarıda görmüş olduğunuz olaylar büyünü kopuyor. İlk başta sadece OUYA konsoluna çıkmış olan bu oyunu artık diğer cihazlar üzerinden de oynamanız mümkün.

Android telefon ve tablet için hazırlanmış Don’t Eat Soap isimli bu klasik oyun ne yazık ki oyunseverlere ücretsiz olarak sunulmuyor. Ne var ki, sizden istenen bedel hem oldukça düşük, hem de oyun 40 tane farklı bölümle size uzun soluklu bir eğlence sunuyor. Bubble Bobble oynamadıysanız bunu mutlaka deneyin.

YORUMLAR