Don't Pause!

Don't Pause!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Pause, müzik dinlerken mesaj yada e-posta bildirimleri yüzünden müziğin kesinmesinden şikayetçi iseniz kullanmanız gereken ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Don't Pause, Android cihazları üzerinde müzik dinleyen kullanıcıların bildirimler tarafından rahatsız olmaması için geliştirilen bir Android uygulamasıdır.

Uygulama son derece basit bir kullanıma sahip olmakla birlikte hiç bir ayar yada düzenleme gerektirmiyor. Tek bir tuşa basarak müzik keyfinizin kesilmesini engelleyebilirsiniz. Eğer standart ayarlar ile Android telefon ve tabletleriniz üzerinde müzik dinliyorsanız, mesaj ve e-mail aldığınızda yada kullandığınız uygulamalardan herhangi birinde bir işlem olduğunda bildirim alırsınız. Normal şartlarda bu bildirimler müzik dinliyorsanız müziğin kısa süreli kesilmesine neden olur. Müziğinizin kesilmemesini istiyorsanız Don't Pause uygulamasını kullanabilirsiniz.

Müzik keyfinizin kesilmemesii için tek yapmanız gereken uygulamayı ücretsiz indirerek kurduktan sonra çalıştırarak aktif etmek. Müzik dinlemeniz bittikten sonra uygulama otomatik olarak cihazınızı eski ayarlarına geri döndürecektir.

Sizde sürekli müzik dinlemeyi seven kişilerdenseniz ve müzik dinlerken bölünmesinden hoşlanmıyorsanız hemen Don't Pause uygulamasını ücretsiz olarak Android mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR