Don't Starve (Android)

Don't Starve

Don't Starve
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    307

  • ÜRETİCİ

    Klei Entertainment

Don't Starve mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Don't Starve ilk olarak bilgisayarlar için çıkış yapan ve bu platform üzerinde bir hayli büyük beğeni kazanan oyunun mobil versiyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bu versiyon Don't Starve: Pocket Edition adıyla yayınlandı. Bilim kurgu tabanlı bir hayatta kalma oyunu olan Don't Starve'da genç bir bilim adamının sıradışı yolculuğu konu alınıyor. Kahramanımız bir şekilde farklı ve tamamen vahşi bir dünyaya ışınlanıyor ve bu dünyada tutsak kalıyor. Wilson adlı bilim adamı kahramanımızın farklı tehlikelerle dolu bu dünyada hayatta kalabilmesi ve buradan kurtulabilmesi için ilk önce etrafındaki kaynakları keşfetmesi ve dünyada yaşayan canlılarla etkileşime geçmesi gerekiyor. Biz de ona bu serüveninde eşlik ediyoruz.

Don't Starve içerisinde hafiften Minecraft havası barındıran bir oyun. Oyunda etraftan farklı kaynakları toplayabiliyoruz ve bu kaynakları işimize yarayacak aletler yapmak için kullanabiliyoruz. Ayrıca oyunda farklı yapılar inşa edebilmemiz de mümkün. Oyunun Minecraft'tan ayrılan yönü ise kendine has görsel stili. El çizimi grafiklerden oluşan oyun tıpkı bir masal kitabı havası yaratıyor.

Don't Starve uzun bir oyun süresi sunmakta. Eğer nerede olursanız olun sürükleyici bir maceraya dahil olmak isterseniz Don't Starve'ı kaçırmayın.

YORUMLAR