Doodle Basketball 1.0.6 (Android)

Doodle Basketball

Doodle Basketball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle Basketball, basketbol severlerin keyifle ve ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli bir Android basketbol oyunu.

Doodle Basketball, farklı tasarımı ve karalama çizimlerden oluşan grafikleri ile adeta basketbol severleri kendisine çeken eğlenceli ve ücretsiz bir Android basketbol oyunu.

Basit bir yapıya sahip olmasına rağmen oldukça eğlenceli bir oyun olan Doodle Basketball'daki amacınız sınırlı sayıda verilen basketbol toplarını kullanarak maksimum sayıda basket atmak. Bunun anlamı atacağınız her atışın çok önemli olduğu. O nedenle rastgele atış yapmamanız gerekiyor.

Ne kadar çok basket atarsanız o kadar çok bonus kazanıyorsunuz oyunda. Bu bonuslar ise bir kere deliksiz basket atarsanız ekstra 1 top, 3 kere deliksiz basket atarsanız 3 ekstra atış hakkı ve 5 kere ard arda basket atarsanız da her pozisyondan 3 atış elde ediyorsunuz.

Daha uzak mesafeden atılan basketlerin daha fazla puan kazandırdığı oyun sayesinde akşam iş çıkışlarınızı ya da okuldaki molalarınızı eğlenceli kılabiliyorsunuz.

Basketbolu ya da basketbol oyunlarını seviyorsanız, ücretsiz olarak Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz Doodle Basketball oyununa göz atmalısınız.

YORUMLAR