Door Kickers 1.0.5 (Android)

Door Kickers

Door Kickers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Door Kickers taktiksel yeteneklerinizi sınadığınız bir mobil aksiyon oyunudur

Door Kickers ilginç ve eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan bir mobil kuşbakışı savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir taktiksel aksiyon oyunu olan Door Kickers'ta bir grup özel tim polisini kontrol ediyoruz. Kahramanlarımız suçluların bulundukları mekanları basarak tehlikeli görevlere katılıyorlar ve suçluları yok etmeye çalışıyorlar. Biz de onlara bu zorlu görevlerde talimatlar vererek herhangi bir kayıp yaşamadan görevleri tamamlamalarına yardımcı oluyoruz.

Door Kickers'da savaş sistemi gerçek zamanlı olsa da polislerimizi yönlendirmek ve onlara komut vermek için oyunu durdurabiliyoruz. Dokunmatik hareketlerle aynı anda birden fazla polisimize komut verebilmemiz mümkün. Oyunda polislerimiz ziyaret ettikleri karanlık mekanları fenerleriyle aydınlatıyorlar. Bu nedenle her an karşımıza bir sürpriz çıkabiliyor. Aydınlatılan alanlarda karşımıza çıkan suçluları anında yok etmemiz gerekmekte.

Door Kickers'da görevlerde nasıl bir şekilde ilerleyeceğimizi biz belirleyebiliyoruz. Dilerseniz sessizce ilerleyebilir ve düşmanı alarma geçirmeden temiz bir şekilde görevi tamamlayabilir, dilerseniz kapıları tekmeleyip açarak ortalığı mermi gölüne çevirebilirsiniz. Oyunda görevleri tamaladıkça polislerinizi geliştirebiliyor ve yeni silahlar satın alabiliyorsunuz.

Door Kickers'ın kuşbakışı graifkleri görsel olarak tatmin edici seviyede.

YORUMLAR