DOT - Space Hero

DOT - Space Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DOT, aksiyon ve dinamizm öğelerini bolca içeren bir mobil oyun.

DOT, Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletler üzerinde oynayabilecekleri sürükleyici bir aksiyon oyunu arayanların kaçırmaması gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda hırsızlar tarafından tatlısı çalınan DOT isimli maceracı karaktere yardım etme görevini üstleniyoruz.

Bilgisayar oyunlarına meraklı olan karakterimiz bir gün uyandığında çok sevdiği tatlılarının çalındığını görüyor ve hemen hırsızları bulmak amacıyla yola koyuluyor. Burada başlayan maceraamız birbirinden tehliklei düşmanların saldırılarıyla devam ediyor.

Neyse ki bu yolda yalnız değiliz ve rakiplerimizi alt edebilmek için kullanabileceğimiz silahlarımız var. Doğru zamanda yapacağımız akıllıca hareketlerle düşmanlarımızı alt edebiliyoruz. Bu esnada yapacağımız en ufak hata ise oyuna tekrar başlamamıza sebep oluyor.

Reflekslere ve hızlı karar alabilme üzerine kurulu olan DOT, ücretsiz ve sürükleyici hikayeye sahip bir mobil oyun arayanların denemesi gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR