Dots Heroes 1.2 (Android)

Dots Heroes

1.2
Dots Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dots Heroes eğlenceli bir mobil savaş oyunudur

Dots Heroes oyun severlere sürekli devam eden bir aksiyon sunmayı başarabilen taktiksel bir mobil savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kartlı savaş oyunu olan Dots Heroes'da fantastik bir macera bizi bekliyor. Oyunda toprakları canavarlar tarafından istila edilmekte olan bir krallığı kurtarmaya çalışan bir komutanı yönetiyoruz. Komutan olarak bu canavarlarla baş etmemizin yolu ise farklı yeteneklere sahip kahramanları kullanarak canavarları durdurmak. Savaşlarda karşımıza farklı türde canavarlar çıkıyor ve bu türler farklı yeteneklerle donatılmış. Benzer şekilde sahip olduğumuz kahramanlar da farklı türdeler ve farklı yeteneklere sahipler. Belli kahramanlar belli canavarlara karşı güçlüyken belli canavalarların karşısında zayıf kalabiliyorlar. Bu nedenle hangi kahramanı savaş alanına süreceğimizi iyi seçmemiz gerekiyor.

Dots Heroes'da kahramanlarımızı kartlar temsil ediyor. Oyun sırasında bu kartları satın alarak kahramanları savaşa dahil edebiliyoruz. Düşmanlarımızı yok ettikçe para kazanabilmekteyiz. Kahramanlarımızın sahip olduğu yetenekleri kullanmak için de skill kartlarını kullanıyoruz. Bu kartları kullandığımızda özel yetenekler açığa çıkıyor ve bu büyülü güçlere karşı zayıf olan canavarlara hasar veriyoruz. Oyunda savaştıkça sahip olduğumuz kahramanları ve yeteneklerini de geliştirebiliyoruz. Oyun bu yönüyle bir kule savunma oyununa benziyor.

Dots Heroes retro tarzda 8 bit grafiklerle donatılmış bir oyun. Eğer gerçek zamanlı ve hızlı bir aksiyon yaşamak isterseniz Dots Heroes hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR