Dr. Darkness

Dr. Darkness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Dr. Darkness, soluksuz oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynayabileceğiniz Dr. Drakness bir an olsun temponun düşmediği bir aksiyon oyunudur.

Hikaye bazlı tek kişilik bir oyun olan Dr. Darkness mobil oyun standartlarına göre üst düzey görüntü ve ses efektlerine sahip. Büyüleyici bir atmosferin yaratıldığı oyunda düşmanlar sizi asla boş bırakmayacak. Bu durumda sıkılmaya asla vaktiniz olmayacak diyebiliriz.

Kara büyücünün lanetlediği dünyada güneş sönmüş ve karanlık tüm dünyaya hakim olmuştur. Karanlığın daim olmasını arzulayan kara büyücü yaratıklarını dört bir yana sarmış ve köşesine çekilmiştir. Dünyayı tekrar aydınlığa kavuşturacak tek bir kişi vardır ki o da cesur kahramanımız Dr. Darkness’dan başkası değildir. Kılıcındaki ışık büyüsü sayesinde yaratıkları alt edebilen Dr. Darkness, aksiyon dolu bu oyunda sizin tarafınızdan yönlendirilecek.

Her bölümde farklı bir kurgunun yaşandığı bu sürükleyici oyunda düşmanlar güçlendikçe siz de güçleneceksiniz. Dünyayı aydınlatmanın sizin elinizde olduğu bu heyecan tufanı Google Play Store’da sizleri bekliyor.