Dragonbolt Vanguard

Dragonbolt Vanguard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragonbolt Vanguard, minik savaşçıları yönettiğiniz sıra tabanlı oynanış sunan rpg oyunu.

Dragonbolt Vanguard, görsel çizgilerinin yanında oynanış stiliyle eski oyunları hatırlatmasıyla nostalji yaşamak isteyenlerin oynayabileceği bir rol yapma oyunu. Sıra tabanlı ilginç bir oynanış sunuyor; kısa sürede de kendisine bağlıyor.

Savaşçı, haydut, keşiş ve daha nice karakterin yerine geçtiğimiz strateji yönü ağır basan rol oyununda bitmek bilmeyen senaryo modu ve diğer oyuncuların kurduğu takımlarla savaştığınız PvP arena modu bulunmakta. İki mod da açık; dilediğinizden başlayabiliyorsunuz. Hangi modda oynarsanız oynayın, zaferle sonuçlanan her savaş size deneyim kazandırıyor, seviyeniz yükseliyor, daha güçlü silahlarla donanmaya başlıyorsunuz. Tabii ki oyunun zorluk düzeyi de otomatik olarak üste çekiliyor.

Zeplinle krallıkları gezdiğimiz, Notreheim imparatorluğunun karanlık yanını ve dünyanın birçok gizli sıralarını keşfettiğimiz oyunda 12x12 platformun içine sığdırılmış karakterler karşılıklı kapışıyor. Karakterleri bir kareden başka bir kareye sürükleyerek düşman karşısına getirmemiz aksiyona girmek için yeterli oluyor.

YORUMLAR