Draw a Stickman: Sketchbook 1.0.1.179 (Android)

Draw a Stickman: Sketchbook

Draw a Stickman: Sketchbook
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Draw a Stickman: Sketchbook kendi resimlerinizi çizmenize imkan veren bir mobil uygulamadır

Draw a Stickman: Sketchbook eğer kendinize has çöp adam figürleri yaratmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir resim çizme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir resim yapma uygulaması olan Draw a Stickman: Sketchbook temel olarak bize çöp adamlar çizme ve renklendirme imkanı veriyor. Uygulamada kullanıcılara çizim için birçok farklı araç sunuluyor. Bunun yanında dilediğimiz rengi de kullanabiliyoruz. Çöp adamınızı yaratırken farklı çizim araçları kullandığınızda uygulamada sürpriz yenilikler keşfedebiliyorsunuz.

Draw a Stickman: Sketchbook'da işimiz bir çöp adam yaratmakla bitmiyor. Uygulamada bize çöp adamımızı çizdikten sonra onun başrolde olduğu bir animasyon yaratma imkanı da veriliyor. Bu animasyonda kahramanımızın kullanabileceği kazma, balta ve kılıç gibi silahları biz tasarlayarak çizebiliyoruz. Sonrasında kahramanımız tıpkı bir çizgifilm içerisindeymiş gibi bu silahları kullanarak maceraya atılabiliyor.

Draw a Stickman: Sketchbook'da arkadaşlarınızın çöp adam veriyonlarını çizebilir ve onları bir animasyon içerisine yerleştirebilirsiniz.