Dubby

Dubby
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dubby eğlenceli dublaj videoları çekmenize yardımcı olan bir dublaj uygulaması

Dubby eğer dublaj videosu çekmek ve biraz eğlenmek isterseniz oldukça hoşunuza gidecek bir mobil dublaj uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Dubby temel olarak film replikleri, popüler parçalar ve takım marşları gibi çeşitli ses kayıtlarının üzerine kendi görüntünüzü yerleştirmenizi mümkün kılıyor. Bu seslerle sizin görüntüleriniz birleştiğinde ise ortaya oldukça komik ve eğlenceli sonuçlar çıkabilmekte.

Tamamen Türk yapımı bir uygulama olan Dubby benzerleriyle karşılaştırıldığında büyük avantajlara sahip. İlk olarak Dubby ile çektiğiniz dublaj videolarının üzerine herhangi bir logo veya dijital imza yerleştirilmiyor. Bu sayede Dubby ile çektiğiniz videolar sadece size özel olmakta. İkinci olarak Dubby içerisinde paylaşım konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Benzer uygulamalarda paylaşım sadece Facebook ve WhatsApp ile sınırlıyken Dubby'de bu seçenekler çok daha geniş. Dubby ile çektiğiniz videoları Twitter, Instagram, Google+ gibi sosyal medya servislerinin yanında Gmail, Dropbox, YouTube gibi kanallar üzerinden de paylaşabilirsiniz.

Dubby içerisinde yer alan sesler farklı kategoriler altında toplanmış Bu kategoriler arasından dublaj yapmak istediğiniz sesi seçerek oynatabilir ve video çekmeye başlayabilirsiniz.