Dude Perfect 2 1.0.2 (Android)

Dude Perfect 2

Dude Perfect 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dude Perfect 2, boş zamanlarda keyifli vakit geçirmek isteyen herkesin denemesi gereken bir basketbol oyunu.

Dude Perfect 2, Android tablet ve telefonlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş bir basketbol oyunu. İlk oyuna göre epey bir gelişme kaydeden bu ikinci oyunda tuhaf mekanlarda, tuhaf karakterler ile olağanüstü mücadelelere girişiyoruz.

Oyundaki temel amacımız ekrana dokunarak nişan almak ve topu potaya göndermek. Yaptığımız her sayı hanemize bir puan olarak yazılıyor. Tahmin ettiğiniz gibi nihai amacımız en yüksek skora ulaşmak. Oyunun en dikkat çeken yönleri arasında bölüm tasarımları bulunuyor. Birbirinden ilginç ve engellerle dolu bölümlerde basket atmaya çalışmak emin olun çok zor fakat bir o kadar da eğlenceli.

Oyundaki ilginçlik, karakter tasarımlarıyla da devam ediyor. Her biri çılgın kostümlere sahip onlarca farklı karakter mevcut ve bunları zamanla açabiliyoruz. Yetenek olarak pek farkları olmasa da tasarım olarak epey farklılar.

Oyunda başarılı olabilmek için çok iyi nişan almamız gerekiyor. Zorlu bölümlerde güçlendiricileri kullanarak durumu lehimize çevirebiliyoruz. Bu güçlendiricilerden özellikle bombardıman yapanı epey hoşumuza gitti.

Grafikleri her ne kadar çizgi film havasına sahip olsa da Dude Perfect 2 büyük küçük herkesin mutlaka denemesi gereken oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR