Duke Dashington

Duke Dashington
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Duke Dashington platform ögeleri içeren ve zorlayıcı yapısıyla ilgi çeken bir macera oyunudur. Oyunda her bölümün bitirilmesi için tanınan kısıtlı süre önemli özellikler arasında boy gösteriyor.

Duke Dashington, döküntüler içinde hazine avlayan amansız bir kaşif. Neredeyse adım attığı her arazi yıkılmaya başlıyor! Duke'ün hazineleri avlaması için çok hızlı olması gerekli.

Binlerce ölümcül tuzak ve bulmacaların dahil olduğu amansız bir maceraya hazır olun. Her odadan çıkmanız için sadece 10 saniyeniz var, ve baş karakteriniz Duke da atik, bir o kadar da sakar bir kaşif. Dünyadaki en hızlı hazine avcısı olmaya hazır mısınız?

Duke Dashington Android cihazlarınıza hem eğlenceyi hem de heyecanı bir arada getiriyor. Yüksek tempolu bulmacaları platformlar, basit kontroller ve 4 farklı dünyadaki bölüm seçenekleriyle yer yer kısa soluklu ancak çok dikkat etmenizi bekleyen maceraya hazır olun. 100'den farklı bölümde Duke'u düzgün hareket ettirmelisiniz. Kontrol olarak ise tek yapmanız gereken karakterinizi kaydırarak engellerden ve tuzaklardan sakınmak. Platform oyunlarına farklı bir bakış açısı olarak Duke Dashington yeni hazineler peşinde gelişmeye devam ediyor.

Klasik macera/platform oyunlarından farklı olarak eğlenceli diyaloglar, farklı bir oynanış ve piksel grafiklerle Duke Dashington farklılık isteyen tüm oyuncuları bekliyor. Oyunun cüzi bir fiyat talep etmesi henüz kemik kitlenin oluşumunu engellerken parasının hakkını vereceğini düşünüyor, tüm macera ve platform sevenlere öneriyoruz.

Oyunun yapımcıları ileride Duke'u geliştirmeyi düşündüklerini ve oyun içi başarılarınızla yeni özellikler ekleneceğini belirtiyorlar.

YORUMLAR