Dungeon Archer Run 3D 1.1 (Android)

Dungeon Archer Run 3D

1.1
Dungeon Archer Run 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Archer Run 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Dungeon Archer Run 3D eğer Subway Surfers veya Temple Run tarzı oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil sonsuz koşu oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dungeon Archer Run 3D'da bizi Orta Çağ'da geçen bir hikaye bekliyor. Oyunda zindanlara dalarak hazine peşinde koşan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız hem ata binmede hem de ok ve yay kullanmada oldukça usta olan bir kahraman. Biz zindana indiğimizde karşımıza farklı engellerin yanısıra zombi benzeri yaratıklar çıkıyor. Kahramanımız engelleri aşmak için çevikliğini, canavarları yok etmek için nişan alma yeteneklerini kullanıyor. Bize düşen görev de kahramanımızın bu görevleri yerine getirmesini sağlamak.

Dungeon Archer Run 3D'de kahramanımız sürekli koşarken onu yönlendiriyoruz. Karşımıza fıçılar, yanan dev meşaleler gibi engeller çıkıyor. Bu engelleri farklı şekilde atlatabiliyoruz. Bu iş için parmağımızı ekranda sağa veya sola sürükleyerek yön değiştirebiliyoruz. Ya da parmağımızı yukarı doğru sürükleyerek okçumuzun atıyla birlikte zıplamasını sağlayabilmekteyiz. Oku kullanarak zombileri vurabilmekteyiz. Bütün bunları yaparken bir yandan da yol üzerindeki mücevherleri toplayarak puanımızı artırabiliyoruz.

Dungeon Archer Run 3D'nin ortalama grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.