Dungeon Trackers

Dungeon Trackers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Trackers kendi destenizi toplayıp rakipleriniz ile kapışacağınız eğlenceli bir Android kart ve RPG oyunu.

Dungeon Trackers, animeleri andıran görüntü kalitesi ve 380'den fazla kart seçeneği ile ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli kart oyunlarından bir tanesi.

Kart oyunu olmasına rağmen strateji ve RPG oyun kategorilerine de dahil olan Dungeon Trackers'da amacınız kendi kart destenizi oluşturup rakipleriniz ile karşılaşarak onları yenebilmek. Tüm rakiplerinizi yenebilmek için muhteşem bir kart destesine sahip olmanız gerekiyor.

Ateş, Su, Odun, Şimşek ve Karanlık olarak kategorilendirilen özelliklere sahip olan kartlar üzerindeki yaratık grafikleri çok hoşunuza gidecek diye düşünüyorum. Oyundaki kontrol mekanizması da oldukça rahat. Böylelikle oynarken herhangi bir kontrol problemi yaşamıyorsunuz.

Rakiplerinize karşı kombolar yaparak onları şaşırtabilir ve kendinize özel stratejiler geliştirebilirsiniz. Multiplayer oyun desteği de sunan Dungeon Trackers sayesinde diğer oyuncular ile birebir karşılaşma imkanınız var.

Oyunda güçlü olmak kadar geliştirdiğiniz stratejilerin de önemi bulunuyor. Eğer güçlü olmanıza rağmen gücünüzü düzgün kullanamazsanız yenilgi kaçınılmaz oluyor.

Arkadaşlarınız ile de oynama şansınızın olduğu oyunu ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR