Dünya Süper Lig 1.9.5 (Android)

Dünya Süper Lig

Dünya Süper Lig
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek bir futbol deneyimi bizleri bekliyor.

Mobil platformda bizlere eğlenceli bir futbol simülasyonu sunacak olan Dünya Süper Lig spor oyunları arasında yer alıyor.

Mobirix tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak mobil platformda futbol severlere sunulan yapım orta dereceli grafiklere ve yine orta dereceli içeriklere sahiptir. Oyun içerisinde yaklaşık 60 milli takım yer alıyor. Oyuncular bu takımlardan dilediğini seçebilecek ve oynayabilecekler.

60 farkı kulübün yer aldığı mobil spor oyununda 2 bin gerçek futbolcu da yer alıyor. 4 farklı modun da yer aldığı oyunda 15 farklı dil desteği yer alıyor. Buna ek olarak dileyen oyuncular tabletlerinden de maçlara dahil olabilecekler. Oyuncular dilerlerse maçların ekran görüntüsünü ve videosunu alabilirler. Mobil incelemelerden 4.3 gibi bir puana sahip olan yapım 50 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaktadır.

Oyuncular önemli pozisyonları tekrar izleyebilecek ve gerçekçi bir spor oyunu ile karşılaşacaklar. Ücretsiz fiyat etiketi ile 50 milyondan fazla oyuncu tarafından beğenilen yapım hala hızla indirilmeye devam ediliyor.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR