Dynamite Fishing World Games 1.2.0 (Android)

Dynamite Fishing World Games

Dynamite Fishing World Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dynamite Fishing World Games, turnuvalara katıldığınız aksiyon dozu yüksek balık tutma oyunu.

Dynamite Fishing World Games, sıradan balık tutma oyunlarını unutturan aksiyon dolu oynanışı ile dikkat çeken bir yapım. Android telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak oynanabilir olan oyunda balıkları yakalamak için dinamit, denizaltı, taramalı tüfek, suşi bombası, nükleer füze gibi ölümcül silahları kullanıyoruz.

Balık tutma oyunlarına farklı bir boyut kazandıran Dynamite Fishing World Games oyunu online tabanlı oynanışa sahip. Dünyanın dört bir köşesinde gelen ilginç turnuvalara katılıyoruz. Her turnuvada tek bir amacımız var o da tutabildiğimiz kadar balık tutmak. Basit bir oyunmuş gibi gözüküyor ancak daha oyunun menülerinde alışılmışın dışına çıkacağımız hissettiriliyor. Denizde ilerlemek için kullandığımız su küveti, balıkları tutmak için kullandığımız dinamitimiz, toplu balık ölümlerine yol açtığımız özel silahlarımız her şeyimizle hazır olduktan sonra turnuvaya giriş yapıyoruz.

Oyunda sürekli balıklarla karşılaşmıyoruz. Balıklar belli noktalarda toplu olarak karşımıza çıkıyor. Buralara geldiğimizde zaten uyarı yapılıyor. Balıkların çoğunlukla yaşadığı bölgelerde onları tutmak için yanımıza aldığımız sıradışı silahları kullanıyoruz. Balık bölgesi çok kalabalık olduğundan ve de süre verildiğinden tüm balıkları temizlememiz oldukça zor. Süremiz bittiğinde ilerlemeye devam ediyoruz. Bu esnada rakibimiz de bizimle birlikte ilerliyor. Bitiş noktasına kim daha fazla balıkla ulaşırsa turnuvayı o kazanmış oluyor.

Turnuvadan kazandığımız parayı yeni tekne satın almak, yeni silahlarla donanmak, yeni karakterlerle oynamak için kullanıyoruz. Tekne ve silahlar arasında bir balık tutma oyununda hiç akla gelmeyecek seçenekler var. Tabii ki turnuvanın yapıldığı mekanlar da çok ilginç. Bu noktada eğer sıradan son derece yavaş ilerleyen balık tutma oyunlarından sıkıldıysanız Dynamite Fishing World Games’in çok iyi bir seçenek olduğunu söyleyebilirim.