EA Sports Football Club

EA Sports Football Club
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EA Sports Footbal Club ile FIFA dünyasını yanınızda taşıyın.

EA Sports Footbal Club, FIFA Ultimate Team özelliklerini mobil cihazınıza taşıyan bir uygulamadır. FIFA 14 oyununun bulunduğu Origin hesabınıza giriş yaparak kullanabileceğiniz uygulama ile favori takımınızın haberlerini takip edebilir, transfer gelişmelere göz atabilir, mağazadan paketler satın alabilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Futbol kulübünüzdeki gelişmeleri hareket halindeyken takip etmenize imkan tanıyan Football Club, EA Sports’un FIFA hayranları için ücretsiz olarak sunduğu resmi uygulama özelliğini taşıyor. Kulüp haberleri, son dakika transferleri, sınırlı süre için çıkan paketler, arkadaşlarınızdan önemli mesajlar ve çok daha fazlasını bu uygulama sayesinde asla kaçırmayacaksınız.

Footbal Club uygulamasını mobil cihazınızda kullanabilmeniz için lisanslı FIFA 14 sahibi olmanız ve Ultimate Team kullanıcısı olmanız gerekiyor. XBOX One, XBOX 360, PS4, PS3 veya PC platformunda satın aldığınız FIFA 14’ün Origin hesabınıza bağlı olması ve uygulamaya bu Origin hesabı ile giriş yapmanız isteniyor.

İngilizce, Almanca, Fransızca, Hollandaca, İspanyolca ve İtalyanca dillerini destekleyen uygulamanın menüleri sade ve oldukça şık. Takımınızı kolayca yönetebilir, transferleri takip edebilir, arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz. Footbal Club ile FIFA dünyası yanınızda.

EA Sports Footbal Club Özellikleri:

  • Futbol Kulüp bilgilerine, haberlere ve bildirimlere erişin.
  • Arkadaşlarınızla iletişim halinde kalın.
  • Mağaza’dan paketler satın alın.
  • Kadronuzu yönetin.
  • Transfer Market’ten oyuncular bulun ve satın alın.
  • Transfer listesine göz atın.

YORUMLAR